Послуги
Картографія

       Картографія - одна з найбільш перспективних галузей для застосування дронів. На основі даних, отриманих з дрона можна робити ортофотоплани, матриці висот місцевості, окремих об'єктів і т.д. Використання БПЛА в цій сфері може істотно знизити матеріальні та ресурсні витрати на створення карт і моделей місцевості.

      Карта рельєфу створюється на підставі даних сканування з дрона і наземних контрольних точок. Карта рельєфу (карта висот) необхідна для точного управління територією. Вона дозволяє уточнити площу поля, і відповідно, кількість посівного матеріалу, ГСМ і часу на обробку поля. Карта рельєфу дозволяє виявити потенційні проблемні області, такі як зони затоплення, зони обмеженого доступу води, місця ерозії грунту і інші.

      На підставі отриманих з дрона знімків фахівці формують ортофотоплани, з тією точністю і в тій системі координат, яка необхідна для Вашого проекту в подальшому. Вони використовуються для створення топографічних карт і планів, інвентаризації земель, об'єктів капітального будівництва та ін.

Телекомунікації

       Завдяки використанню дронів в телекомунікаційному секторі можна заощадити на розвиток наземної інфраструктури, а також на штаті співробітників. Безпілотники здатні вирішити набагато більше універсальних завдань швидше ніж люди. В умовах все більшого щоденного приросту Інтернет-трафіку, такий вибір буде більш ніж розумним.

Оцінка стану телевеж
       Дані, отримані за допомогою дронів, використовуються для перевірки працездатності вишок, пошуку несправностей, відеоспостереження за ремонтними роботами. Це дозволить суттєво скоротити час для проведення планового контролю.

Аварійні роботи
       БПЛА можуть використовуватися як для виявлення місць пошкоджень при НС, так і в процесі відновлення інфраструктури телекомунікаційної мережі. У деяких випадках, дрони можуть короткочасно працювати як міні-антени. Для цього використовують так звані Flying COWs (Cell on Wings), які здатні утримуватися в повітрі, споживаючи електроенергію з наземної станції по кабелю.

БпЛА компоненти для ваших розробок

       Ми пропонуємо широкий вибір перевірених компонентів для ваших безпілотних авіаційних систем. Включаючи планер, силову установку, стабілізатори камери, канали передачі даних, антену стеження і багато іншого.

deviro-contacts
Опис послуг
Зв'язатися з нами
Залиште свої дані та наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом